Kdo vlastně jsme ?

Bc. Eva Školová

Jmenuji se Eva Školová. Vyrostla jsem v rodině veterinárních lékařů a práce se psy byla vždy mým snem.

Od roku 2012 je má práce zároveň mým koníčkem. Za tu dobu jsem se setkala s mnoha psi různých ras i povah. Sleduji nové trendy a účastním se seminářů, ale vycházím i ze svých zkušeností.. Dělám pro své psí klienty to, co bych udělala i pro své psí holky.

Protože péče o psa nezahrnuje jen úpravu srsti, rozšířila jsem nabídku o dentální hygienu bez použití narkózy, stripping (umělé línání) a canisterapii.

Na fotografii spolu se mnou je má fenka Happy a její dcera Dorotka. Happy je pes mého života, je přátelská, hodná a dělá čest svému jménu. Dorka je její věrná o trošku divočejší kopie.

  • Od roku 2012 salon pro psy Plzeň

  • Od roku 2019 dentální hygiena bez anestezie

  • Od roku 2021 canisterapie v Centrum Hájek z.ú. a soukromě (certifikát 2021)

  • Od roku 2022 CHS Flat coated retriever

MVDr. Eva Šilhanová

Jmenuji se Eva Šilhanová a v letech 1983- 2021 jsem pracovala jako veterinární lékařka s mým manželem na obvodě Plzeň- sever. Zabývala jsem se péčí o hospodářská zvířata v domácnostech, na statcích a o psy a kočky v domácnostech. V roce 2001 jsem absolvovala měsíční kurz v Hradci Králové a následně otevřela první salon pro psy v Plzni s veterinární poradnou. V roce 2012 se připojila kolegyně a naše služby jsme rozšířily a otevřely druhý salon. Zakládáme si na přátelském přístupu a komplexnosti nabízených služeb.

Nyní se zabývám veterinární péčí, čipováním a úpravou menších plemen. Nejraději mám Jorkšírské teriéry, které chovám celý život. Na obrázku je se mnou moje fenka Terezka

  • Od roku 1982 veterinární lékařka
  • Od roku 2001 salon pro psy Plzeň